Szpital Medpolonia oferuje szereg usług W ofercieNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w gruncie rzeczy bardzo właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących zawodowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, laryngolog poznań jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich specjalistów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Jednostka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie ma szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, ale też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się de facto komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top