O nas

IMG_9035

Jacht motorowy RAMZES A to jednostka o długości 9,10m, szerokości 3m rozwijająca prędkość 10 węzłów. Zapewnia wędkarzom i turystom duży komfort aktywnego wypoczynku. Jacht wyposażony jest w profesjonalny sprzęt do poszukiwania ławic ryb oraz bezpiecznej nawigacji (2x ploter,3x GPS, 2x Echosonda do wykrywania ryb, radio VHF).

 


Image00931

Jednostka na bieżąco poddawana jest badaniom technicznym przeprowadzanym przez PRS. Wyposażona jest dla wszystkich uczestników wyprawy w środki ratunkowe (pasy ratunkowe, koła ratunkowe, pławki świetlne, race itp.) zgodnie z wymogami Urzędu Morskiego, co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo.

          

Jacht motorowy RAMZES A posiada kartę bezpieczeństwa wystawioną przez Urząd Morski pozwalająca pływać w odległości 20 nm tj. ok. 37 km od brzegu w sile wiatru do 6 stopni skali Beaufort᾿a. O Państwa bezpieczeństwo i udane połowy zadba doświadczony armator i załoga z wieloletnim stażem na morzu.

        DCIM100DRIFT

Jednostka posiada licencje połowową dla wszystkich członków wyprawy jak również kompleksowe ubezpieczenia (OC, AC, NNW). Zapewniamy sprzęt wędkarski dla początkujących wędkarzy, gorącą kawę i herbatę oraz niezapomniane wrażenia z morskich połowów.

        

 

Udzielamy fachowej pomocy i porady dla początkujących.

Dodaj komentarz